SVATBY

Romantické prostředí repliky středověkého hradu je jako stvořené pro oslavu vašeho rozhodnutí spojit dva životy v jeden.

Své ANO si můžete říct přímo u nás - ať už na vrcholu rozhledny nebo v jejím bezprostředním okolí.

Slavnostně vyzdobený velký sál až se 100 místy k sezení bude tím pravým místem pro svatební hostinu. Naše pokoje včetně novomanželského apartmá přímo ve věži budou krásným místem Vašeho následného odpočinku.

Umíme se přizpůsobit vašim potřebám, ať už jste si vysnili velkolepou svatbu s desítkami příbuzných a přátel nebo intimní obřad v kruhu nejbližších.

V případě příznivého počasí můžeme nabídnout i open air svatbu.

OBČERSTVENÍ

Zajistíme Vám kompletní catering, vybrat si můžete z české klasiky, moderní fit gastronomie a nebo zvolit doslova královskou hostinu, záleží jen vašich chutích a rozpočtu.

Ve spolupráci s naší sesterskou prvorepublikovou kavárnou s cukrárnou Cafe Praha v srdci Liberce vám vyrobíme dorty, zákusky i svatební koláčky.

Vás i vaše hosty dokážeme obsloužit v průběhu celého svatebního dne, nabídnout můžeme například raut nebo grill párty a ubytovaným svatebčanům i pořádnou "vyprošťovací" snídani den poté.

Chcete, aby vám k tanci hrála kapela nebo DJ? Máme se postarat o květinovou výzdobu? Potřebujete fotografa či kameramana?

Svěřte nám svoje představy a my uděláme vše pro to, aby chvíle vašeho velkého dne byly skutečně nezapomenutelné.
Součástí naší nabídky je i práce koordinátora, který Vám usnadní průběh celého dne.

cs_CZ