SVATBY

Romantické prostředí repliky středověkého hradu je jako stvořené pro oslavu vašeho rozhodnutí spojit dva životy v jeden.

Své ANO si můžete říct přímo u nás. Obřad Vám připravíme na louce s panoramatem Liberecké Výšiny. Nabízíme i další možnosti včetně mokré varianty.

Slavnostně vyzdobený velký sál až se 100 místy k sezení bude tím pravým místem pro Vaši svatební hostinu. K sálu náleží velká venkovní terasa, kterou můžete využít jako relaxační zónu pro Vaše hosty nebo jako prostor pro tanec a zábavu. Zajistíme Vám zde grilování, zábavu pro děti a spoustu dalšího.

Naše pokoje včetně novomanželského apartmá přímo ve věži budou krásným místem Vašeho následného odpočinku.

Umíme se přizpůsobit vašim potřebám, ať už jste si vysnili velkolepou svatbu s desítkami příbuzných a přátel nebo intimní obřad v kruhu nejbližších. Vždy Vám budeme naslouchat tak, aby den „D“ byl pro Vás tím nejkrásnějším.

OBČERSTVENÍ

Zajistíme Vám kompletní catering. Vybrat si můžete z české klasiky, moderní fit gastronomie a nebo zvolit doslova královskou hostinu, záleží jen vašich chutích a rozpočtu.

Ve spolupráci s naší sesterskou prvorepublikovou kavárnou s cukrárnou Cafe Praha v srdci Liberce vám vyrobíme dorty, zákusky i svatební koláčky, které na Vaši svatbu také přivezeme a máte tak vše bez starostí.

Vás i vaše hosty dokážeme obsloužit v průběhu celého svatebního dne. Nabídnout můžeme například raut nebo grill párty a ubytovaným svatebčanům i pořádnou "vyprošťovací" snídani den poté.

Chcete, aby vám k tanci hrála kapela nebo DJ? Máme se postarat o květinovou výzdobu? Potřebujete fotografa či kameramana? Nemá Vás kdo nalíčit a učesat?

Svěřte nám svoje představy a my uděláme vše pro to, aby chvíle vašeho velkého dne byly skutečně nezapomenutelné.

Součástí naší nabídky je i práce koordinátora, který Vám usnadní průběh celého dne.

Vážení snoubenci.
Děkujeme za Váš zájem uspořádat svatební den na Liberecké Výšině. Abychom Vám mohli zaslat cenový návrh svatby, prosíme Vás o vyplnění následujících údajů:

Děkujeme za vyplnění poptávky a co nejdříve Vám zašleme cenový návrh Vaší svatby.

Lenka Dobešová, svatební manager

cs_CZ