SVATBY

Romantické prostředí repliky středověkého hradu je jako stvořené pro oslavu vašeho rozhodnutí spojit dva životy v jeden.

Své ANO si můžete říct přímo u nás - ať už na vrcholu rozhledny nebo v jejím bezprostředním okolí.

Slavnostně vyzdobený velký sál až se 100 místy k sezení bude tím pravým místem pro svatební hostinu a třeba i včetně obřadu. Naše pokoje včetně novomanželského apartmá přímo ve věži místem následného odpočinku.

Umíme se přizpůsobit vašim potřebám, ať už jste si vysnili velkolepou svatbu s desítkami příbuzných a přátel nebo intimní obřad v kruhu nejbližších.

V případě příznivého počasí můžeme nabídnout i open air svatbu.

OBČERSTVENÍ

Nabízíme tři druhy svatebního menu, vybrat si můžete z české klasiky, moderní fit gastronomie a nebo zvolit doslova královskou hostinu, záleží jen vašich chutích a rozpočtu.

Ve spolupráci s naší sesterskou prvorepublikovou kavárnou s cukrárnou Cafe Praha v srdci Liberce vám vyrobíme dorty i svatební koláčky.

Vás i vaše hosty dokážeme obsloužit v průběhu celého svatebního dne, nabídnout můžeme například lehký raut nebo grill párty a ubytovaným svatebčanům i pořádnou "vyprošťovací" snídani den poté.

Chcete, aby vám k tanci hrála kapela nebo DJ? Máme se postarat o květinovou výzdobu? Potřebujete fotografa či kameramana?

Svěřte nám svoje představy a my uděláme vše pro to, aby chvíle vašeho velkého dne byly skutečně nezapomenutelné.