WELLNESS Liberec

Wellness Liberec - Liberecká Výšina

Náš privátní wellness v Liberci nabízí relax a uvolnění pro vás i vaše přátele. Wellness můžete zakoupit i jako skvělý dárek a udělat někomu radost.

V zázemí wellness je pro Vás připravena suchá sauna neboli Finská sauna, suchá sauna je výborná jako prevence proti různým chorobám a zvyšuje odolnost organismu. Nebo můžete využít parní saunu s bylinnou esencí, kde Vás čeká fyzická i psychická relaxace. Pokud vstoupíte do parní sauny, nacházíte se v ovzduší se skoro 100% vlhkostí a příjemnou teplotou kolem 45 stupňů Celsia. A v neposlední řadě na Vás čeká hydromasážní vana pro 5 osob. K dispozici je i relaxační ratanová pohovka, nebo možnost využití venkovní terasy.

Samozřejmostí je servis občerstvení na míru dle vašich přání a naší nabídky, to vše naleznete níže v doplňkových službách. Snažíme se našim klientům vyjít co nejvíce vstříc.

Wellness si můžete objednat jak ONLINE tak telefonicky na naší recepci v čase od 7:00 do 19:00, kde Vám personál mile rád zodpoví Vaše dotazy:

Otevírací doba

každý den od 10:30 do 21:00

Cena vstupného pro dvě osoby

Čas Cena
1,5h
1800,-
2h
2400,-
2,5h
3000,-
3h
3600,-
*každá další osoba 290,-

v ceně

osušky, ručníky,
hygienická kosmetika, fén,

Doplňkové služby

– župan+pantofle zapůjčení / 150,-
– láhev sektu nebo Prosecca / 340,-
– láhev demin sektu / 360,-
– mísa čerstvého krájeného ovoce (500g) / 600,-
– farmářské prkénko (prémiové uzeniny a sýry 500g ) / 700,-
– nealko nápoje různé / 50,- ks

A jako bonus můžete návštěvu wellness spojit i s masáží. Ať už se bude jednat o sportovní masáž, lymfatickou, thajskou nebo relaxační masáž. Masážní prostory se nachází v těsné blízskosti zázemí wellnessu. O masáž se postará kvalifikovaný personál v podobě certifikovaného maséra i masérky.
Dobře zvolenou masáží Váš pocit z wellness posunete ještě dál. Více o našich masážím a možnosti jejich objednání/rezervaci naleznete zde:

cs_CZ